Gulatina 26 mm - ťahaná (S355)
Kód: 12679Podrobný popis
Gulatina 26 mm - ťahaná (S355), nazývaná aj ako hladenka alebo ťahanka, je kruhová oceľ valcovaná za studena v akosti S355. Je vhodná na zváranie. Využíva sa najmä ako súčasť strojov a konštrukcií, ktoré sú namáhané staticky aj dynamicky – v zámočníckej dielni, pri kovoobrábaní alebo v stavebníctve. Hladenka 26 sa dodáva vo výrobných dĺžkach 3 m s hmotnosťou 12,5 kg a priemerom 26 mm. Hmotnosť produktu na 1 m je 4,17 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľová guľatina |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| Akosť: | S355 |
| Priemer (A): | 26 mm |
| Výrobná dĺžka: | 3 m |
| Dĺžka: | 3000 mm |
| Priemer: | 26 mm |
| Akosť: | S355 |
| Hmotnosť na meter: | 4,17 kg |
| Hmotnosť produktu: | 12,5 kg |
| Cena za kg: | 1,56 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Oceľová guľatina 26 mm, Hladenka 26 mm, Ťahanka 26 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
