Gulatina 14 mm (S355)
Kód: 12681Podrobný popis
Gulatina 14 mm (S355) je konštrukčná oceľ v akosti S355, ktorá sa vyrába metódou valcovania za tepla. Je vhodná na ohýbanie, obrubovanie, lemovanie a profilovanie. Využitie nachádza najmä v zámočníctve a stavebníctve. Dodáva sa vo výrobných dĺžkach 6 m s hmotnosťou 7,57 kg a priemerom 14 mm. Hmotnosť produktu na 1 m zodpovedá 1,26 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľová guľatina |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.57 kg |
| Akosť: | S355 |
| Priemer (A): | 14 mm |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Priemer: | 14 mm |
| Akosť: | S355 |
| Hmotnosť na meter: | 1,26 kg |
| Hmotnosť produktu: | 7,57 kg |
| Cena za kg: | 1,5 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Oceľová guľatina 14 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
