Trubka zváraná 244,5x5
Kód: 13008Podrobný popis
Trubka zváraná 244,5x5 je rúra valcovaná za tepla vyrobená z neušľachtilej konštrukčnej ocele akosti S235. Zvárané rúry ponúkame v rôznych priemeroch s rôznou hrúbkou steny. Široké spektrum využitia predovšetkým pri zámočníckej činnosti. Tieto oceľové rúry nie sú vhodné na vedenie rôznych rozpínavých látok alebo plynu. Dodávané vo výrobnej dĺžke 6 m s váhou 177,18 kg a hrúbkou steny 5 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 29,53 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľové rúry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 177.18 kg |
| Akosť: | S235 |
| Priemer (A): | 244,5 mm |
| Rozdelenie podľa hrúbky steny: | Hrubostenné rúry |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Hrúbka steny (B): | 5 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Hrúbka steny: | 5 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 29,53 kg |
| Hmotnosť produktu: | 177,18 kg |
| Cena za kg: | 1,51 € bez DPH |
| Materiál: | Oceľ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
