Trubka zváraná 219,1x4,5
Kód: 13099Podrobný popis
Trubka zváraná 219,1x4,5 je rúra valcovaná za tepla vyrobená z neušľachtilej konštrukčnej ocele akosti S235. Zvárané rúry ponúkame v rôznych priemeroch s rôznou hrúbkou steny. Široké spektrum využitia predovšetkým pri zámočníckej činnosti. Tieto oceľové rúry nie sú vhodné na vedenie rôznych rozpínavých látok alebo plynu. Dodávané vo výrobnej dĺžke 6 m s váhou 142,89 kg a hrúbkou steny 4,5 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 23,82 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľové rúry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 142.89 kg |
| Akosť: | S235 |
| Priemer (A): | 219,1 mm |
| Rozdelenie podľa hrúbky steny: | Hrubostenné rúry |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Hrúbka steny (B): | 4,5 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Hrúbka steny: | 4,5 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 23,82 kg |
| Hmotnosť produktu: | 142,89 kg |
| Cena za kg: | 1,76 € bez DPH |
| Materiál: | Oceľ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
