Štvorcová tyč 45x45 mm
Kód: 12671Podrobný popis
Štvorcová tyč 45x45 mm je štvorcový oceľový profil valcovaný za tepla v akosti S235. Je veľmi dobre obrábateľná a vhodná na konštrukčné a nosné účely. Využitie nachádza najmä v zámočníckych dielňach, kde sa prioritne používa na výrobu ozdobných výplní plotov. Dodáva sa vo výrobných dĺžkach 6 m s hmotnosťou 95,4 kg. Hmotnosť produktu na 1 m je 15,9 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tyče štvorcové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 95.4 kg |
| Akosť: | S235 |
| Strana štvorca (AxB): | 45 mm |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Strana štvorca: | 45 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 15,9 kg |
| Hmotnosť produktu: | 95,4 kg |
| Cena za kg: | 2 € bez DPH |
| Materiál: | Oceľ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
