Oceľový plech 1x2 m, hrúbka 1,2 mm (DC01)
Kód: 13401Podrobný popis
Oceľový plech 1x2 m, hrúbka 1,2 mm (DC01)) je oceľový plech valcovaný za studena akosti DC01. Je vhodný na výrobu rôznych konštrukčných dielov konkrétnych výrobkov a na tvárnenie za studena a na stredne hlboké ťahanie. Povrch môže byť upravovaný lakovaním, smaltovaním a pokovovaním. Uplatnenie má predovšetkým v strojárstve a automobilovom priemysle. Dodávaný po celých tabuliach s rozmerom 1000 x 2000 mm s hrúbkou 1,2 mm a váhou 18,84 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plechy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.84 kg |
| Akosť: | DC01 |
| Rozmer plechu (AxB): | 1x2 m |
| Hrúbka (C): | 1,2 mm |
| Povrchová úprava: | bez povrchovej úpravy |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Šírka: | 1000 mm |
| Hrúbka: | 1,2 mm |
| Akosť: | DC01 |
| Hmotnosť produktu: | 18,84 kg |
| Cena za kg: | 1,79 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Plech 1,2 mm, Tabuľa plechu 1,2 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
