Gulatina 75 mm
Kód: 12689Podrobný popis
Gulatina 75 mm je konštrukčná oceľ v akosti S235, ktorá sa vyrába metódou valcovania za tepla a je zaručene zvárateľná. Je vhodná na ohýbanie, obrubovanie, lemovanie a profilovanie. Využitie nachádza najmä v zámočníctve a stavebníctve. Dodáva sa vo výrobných dĺžkach 6 m s hmotnosťou 213,92 kg a priemerom 75 mm. Hmotnosť produktu na 1 m zodpovedá 35,65 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľová guľatina |
|---|---|
| Hmotnosť: | 213.92 kg |
| Akosť: | S235 |
| Priemer (A): | 75 mm |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Priemer: | 75 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 35,65 kg |
| Hmotnosť produktu: | 213,92 kg |
| Cena za kg: | 1,38 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Oceľová guľatina 75 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
