Gulatina 38 mm - ťahaná (S355)
Kód: 5427Podrobný popis
Gulatina 38 mm - ťahaná (S355) nazývaná ako hladenka či ťahanka je kruhová oceľ valcovaná za studena akosti S355. Vhodná na zváranie. Využívaná je predovšetkým ako súčasť strojov a konštrukcií, ktoré sú namáhané staticky a dynamicky v zámočníckej dielni, kovoobrábaní alebo v stavebníctve. Dodávaná vo výrobných dĺžkach po 3 m s váhou 26,71 kg a priemerom 38 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 8,9 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľová guľatina |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.71 kg |
| Akosť: | S355 |
| Priemer (A): | 38 mm |
| Výrobná dĺžka: | 3 m |
| Dĺžka: | 3000 mm |
| Priemer: | 38 mm |
| Akosť: | S355 |
| Hmotnosť na meter: | 8,9 kg |
| Hmotnosť produktu: | 26,71 kg |
| Cena za kg: | 2 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Oceľová guľatina 38 mm, Hladenka 38 mm, Ťahanka 38 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
