U profil 40x40x40x3
Kód: 250Podrobný popis
U profil 40x40x40x3 je otvorený tenkostenný rovnostranný oceľový profil tvaru U akosti S235 valcovaný za tepla so zaručenou zvariteľnosťou. Je ohýbaný so zaoblenými hranami. Využitie má predovšetkým v stavebníctve a zámočníckej činnosti. Dodávaný vo výrobnej dĺžke 6 m s váhou 15,54 kg, výškou 40 mm, šírkou profilu (základne) 40 mm a hrúbkou steny 3 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 2,59 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | U profily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15.54 kg |
| Akosť: | S235 |
| Rozdelenie podľa hrúbky steny: | Tenkostenné jakle |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Hrúbka steny (D): | 3 mm |
| Šírka profilu (B): | 40 mm |
| Výška profilu (A): | 40 mm |
| Výška profilu (C): | 40 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Hrúbka steny: | 3 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 2,59 kg |
| Hmotnosť produktu: | 15,54 kg |
| Cena za kg: | 1,41 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | U profil oceľ 40x40x40x3 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
