U profil 15x15x15x2
Kód: 71Podrobný popis
U profil 15x15x15x2 je otvorený tenkostenný rovnostranný oceľový profil tvaru U akosti S235 valcovaný za tepla so zaručenou zvariteľnosťou. Je ohýbaný so zaoblenými hranami. Využitie má predovšetkým v stavebníctve a zámočníckej činnosti. Dodávaný vo výrobnej dĺžke 6 m s váhou 3,66 kg, výškou 15 mm, šírkou profilu (základne) 15 mm a hrúbkou steny 2 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 0,61 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | U profily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.66 kg |
| Akosť: | S235 |
| Rozdelenie podľa hrúbky steny: | Tenkostenné jakle |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Hrúbka steny (D): | 2 mm |
| Šírka profilu (B): | 15 mm |
| Výška profilu (A): | 15 mm |
| Výška profilu (C): | 15 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Hrúbka steny: | 2 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 0,61 kg |
| Hmotnosť produktu: | 3,66 kg |
| Cena za kg: | 2,01 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | U profil oceľ 15x15x15x2 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
