Trubka zváraná 25x1,5
Kód: 685Podrobný popis
Trubka zváraná 25x1,5 je rúra valcovaná za tepla vyrobená z neušľachtilej konštrukčnej ocele akosti S235. Zvárané rúry ponúkame v rôznych priemeroch s rôznou hrúbkou steny. Široké spektrum využitia predovšetkým pri zámočníckej činnosti. Tieto oceľové rúry nie sú vhodné na vedenie rôznych rozpínavých látok alebo plynu. Dodávané vo výrobnej dĺžke 6 m s váhou 5,04 kg a hrúbkou steny 1,5 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 0,84 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľové rúry |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.04 kg |
| Akosť: | S235 |
| Priemer (A): | 25 mm |
| Rozdelenie podľa hrúbky steny: | Tenkostenné rúry |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Hrúbka steny (B): | 1,5 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Hrúbka steny: | 1,5 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 0,84 kg |
| Hmotnosť produktu: | 5,04 kg |
| Cena za kg: | 1,56 € bez DPH |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
