T profil 25x25x3,5
Kód: 82Podrobný popis
T profil 25x25x3,5 je oceľový profil valcovaný za tepla akosti S235. Je zaručene zvariteľný a bez povrchovej úpravy. Konštrukčná oceľ, z ktorej je vyrábaný, sa hodí na miesta, ktoré sú namáhané ako staticky, tak dynamicky. Využívaný predovšetkým v stavebníctve a zámočníckych dielňach na výrobu rámov alebo ako výstuha pomocných konštrukcií. Nie je vhodný na kalenie. Dodávaný vo výrobnej dĺžke 6 m s hmotnosťou 7,74 kg, výškou stojiny 25 mm a hrúbkou 3,5 mm. Váha produktu na 1 m je 1,29 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | T profil |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.74 kg |
| Akosť: | S235 |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Hrúbka stojiny (C): | 3,5 mm |
| Šírka príruby (A): | 25 mm |
| Výška stojiny (B): | 25 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Výška stojiny: | 25 mm |
| Šírka príruby: | 25 mm |
| Hrúbka stojiny: | 3,5 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 1,29 kg |
| Hmotnosť produktu: | 7,74 kg |
| Cena za kg: | 1,23 € bez DPH |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
