Šesťhranná tyč 60 mm (C45+C)
Kód: 1141Podrobný popis
Šesťhranná tyč 60 mm je oceľ šesťhranného prierezu vyrábaný metódou ťahania za studena akosti C45+C. Táto šesťhranná oceľ má obmedzenú vhodnosť na zváranie a má dobrú odolnosť voči opotrebeniu. Využíva sa predovšetkým v strojárstve a automobilovom priemysle. Dodávaná v štandardnej výrobnej dĺžke 3 m s hmotnosťou 73,5 kg a šírkou profilu 60 mm. Váha produktu na 1 m je 24,5 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tyče šesťhranné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 73.5 kg |
| Akosť: | C45+C |
| Šírka profilu (A): | 60 mm |
| Výrobná dĺžka: | 3 m |
| Dĺžka: | 3000 mm |
| Šírka profilu: | 60 mm |
| Akosť: | C45+C |
| Hmotnosť na meter: | 24,5 kg |
| Hmotnosť produktu: | 73,5 kg |
| Cena za kg: | 1,95 € bez DPH |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
