L profil 30x20x3
Kód: 1089Podrobný popis
L profil 30x20x3 patrí medzi profilovú oceľ nerovnostranného prierezu L, ktorá je valcovaná za tepla akosti S235. L profil (vinkel) je oceľový uholník, ktorý nájde uplatnenie ako v stavebníctve, tak v zámočníckej výrobe - v miestach, kde je oceľ namáhaná ako staticky, tak dynamicky. Dodávaný vo výrobných dĺžkach po 6 m s váhou 6,72 kg a hrúbkou 3 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 1,12 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | L profily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6.72 kg |
| Akosť: | S235 |
| Hrúbka steny (C): | 3 mm |
| Šírka (A): | 30 mm |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Výška (B): | 20 mm |
| Hrúbka: | 3 mm |
| Šírka(A): | 30 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 1,12 kg |
| Hmotnosť produktu: | 6,72 kg |
| Cena za kg: | 1,31 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Oceľový uholník 30x20x3, Kovový uholník 30x20x3 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
