Kari sieť oko 50/50 mm, 1,5x3 m, priemer 4 mm
Kód: 13197Podrobný popis
Kari sieť oko 50/50 mm, 1,5x3 m, priemer 4 mm je zváraná sieť v akosti B500A, ktorá je vyrábaná z kruhovej tyče s rebrami s veľkosťou oka 50/50 mm a priemerom drôtu 4 mm. S týmto produktom sa môžete stretnúť aj pod rôznymi alternatívnymi názvami, napríklad: kari sieť 50×50 4 mm, kari sieť 4 50×50 alebo kari sieť 50×50×4. Táto kari sieť je vhodná na armovanie a výrobu železobetónu. Slúži na kvalitné vystuženie základových dosiek, betónových podláh, nenosných častí stavieb alebo pojazdových plôch. Ďalej sa využíva v poľnohospodárstve, chovateľstve a záhradkárstve. Je vhodná na strihanie a ohýbanie. Dodávaný rozmer je 1,5×3 m, s okami 50/50 mm, s priemerom 4 mm a hmotnosťou 16,4 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kari siete |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.4 kg |
| Akosť: | B500A |
| Rozmery kari siete (AxB): | 1,5x3 m |
| Rozteč oka (C): | 50/50 mm |
| Priemer drôtu (D): | 4 mm |
| Dĺžka: | 3000 mm |
| Šírka: | 1500 mm |
| Akosť: | B500A |
| Hmotnosť produktu: | 16,4 kg |
| Cena za kg: | 1,61 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Kari rohože 50x50, zvárané siete 50x50 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
