Kari sieť oko 50/50 mm, 1,25x2,5 m, priemer 5 mm
Kód: 13195Podrobný popis
Kari sieť oko 50/50 mm, 1,25x2,5 m, priemer 5 mm je zváraná sieť v akosti B500A, ktorá je vyrábaná z kruhovej tyče s rebrami s veľkosťou oka 50/50 mm a priemerom drôtu 5 mm. S týmto produktom sa môžete stretnúť aj pod rôznymi alternatívnymi názvami, napríklad: kari sieť 50×50 5 mm, kari sieť 5 50×50 alebo kari sieť 50×50×5. Táto kari sieť je vhodná na armovanie a výrobu železobetónu. Slúži na kvalitné vystuženie základových dosiek, betónových podláh, nenosných častí stavieb alebo pojazdových plôch. Ďalej sa využíva v poľnohospodárstve, chovateľstve a záhradkárstve. Je vhodná na strihanie a ohýbanie. Dodávaný rozmer je 1,25×2,5 m, s okami 50/50 mm, s priemerom 5 mm a hmotnosťou 19 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kari siete |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19 kg |
| Akosť: | B500A |
| Rozmery kari siete (AxB): | 1,25x2,5 m |
| Rozteč oka (C): | 50/50 mm |
| Priemer drôtu (D): | 5 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Šírka: | 1250 mm |
| Akosť: | B500A |
| Hmotnosť produktu: | 19 kg |
| Cena za kg: | 1,61 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Kari rohože 50x50, zvárané siete 50x50 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
