Kari sieť oko 40/40 mm, 1x2,4 m, priemer 3 mm
Kód: 13194Podrobný popis
Kari sieť oko 40/40 mm, 1x2,4 m, priemer 3 mm je zváraná sieť v akosti B500A, ktorá je vyrábaná z kruhovej tyče s rebrami s veľkosťou oka 40/40 mm a priemerom drôtu 3 mm. S týmto produktom sa môžete stretnúť aj pod rôznymi alternatívnymi názvami, napríklad: kari sieť 40×40 3 mm, kari sieť 3 40×40 alebo kari sieť 40×40×3. Táto kari sieť je vhodná na armovanie a výrobu železobetónu. Slúži na kvalitné vystuženie základových dosiek, betónových podláh, nenosných častí stavieb alebo pojazdových plôch. Ďalej sa využíva v poľnohospodárstve, chovateľstve a záhradkárstve. Je vhodná na strihanie a ohýbanie. Dodávaný rozmer je 1×2,4 m, s okami 40/40 mm, s priemerom 3 mm a hmotnosťou 7,13 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kari siete |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.13 kg |
| Akosť: | B500A |
| Rozmery kari siete (AxB): | 1x2,4 m |
| Rozteč oka (C): | 40/40 mm |
| Priemer drôtu (D): | 3 mm |
| Dĺžka: | 2400 mm |
| Šírka: | 1000 mm |
| Akosť: | B500A |
| Hmotnosť produktu: | 7,13 kg |
| Cena za kg: | 1,45 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Kari rohože 40x40 zvárané siete 40x40 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
