Jokel 80x20x3
Kód: 5523Podrobný popis
Jokel 80x20x3 valcovaný za tepla bez povrchovej úpravy akosti S235 má široké spektrum využitia. Ide o oceľový uzavretý obdĺžnikový profil, ktorý je zaručene zvariteľný a svoje uplatnenie nájde predovšetkým v zámočníckej dielni. Je vhodný na ohyby a zváranie, vďaka svojmu tvaru i na montovanie. Obľúbený na výrobu konštrukcií na solárne kolektory. Dodávaný vo výrobnej dĺžke 6 m s váhou 26,27 kg, hrúbka 3 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 4,38 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jakle |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26.27 kg |
| Akosť: | S235 |
| Hrúbka steny (C): | 3 mm |
| Rozdelenie podľa hrúbky steny: | Tenkostenné jakle |
| Šírka profilu (A): | 80 mm |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Výška profilu (B): | 20 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Hrúbka steny: | 3 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 4,38 kg |
| Hmotnosť produktu: | 26,27 kg |
| Cena za kg: | 1,32 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Joklovina 80x20x3, jokel 80x20x3, jaklovina 80x20x3, uzavretý obdĺžnikový profil 80x20x3 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
