Jokel 50x50x2,5
Kód: 5484Podrobný popis
Jokel 50x50x2,5 valcovaný za tepla bez povrchovej úpravy akosti S235 má široké spektrum využitia. Ide o oceľový uzavretý štvorcový profil, ktorý je zaručene zvariteľný a svoje uplatnenie nájde predovšetkým v zámočníckej dielni a ďalších technických odboroch. Je vhodný na ohyby a zváranie, vďaka svojmu tvaru i na montovanie. Dodávaný je vo výrobnej dĺžke 6 m s váhou 21,60 kg, hrúbka 2,5 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 3,6 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jakle |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21.6 kg |
| Akosť: | S235 |
| Hrúbka steny (C): | 2,5 mm |
| Rozdelenie podľa hrúbky steny: | Tenkostenné jakle |
| Šírka profilu (A): | 50 mm |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Výška profilu (B): | 50 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Hrúbka steny: | 2,5 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 3,6 kg |
| Hmotnosť produktu: | 21,6 kg |
| Cena za kg: | 1,34 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Joklovina 50x50x2,5, jokel 50x50x2,5, jaklovina 50x50x2,5 |
| Materiál: | Oceľ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
