Jokel 200x200x10 (S355)
Kód: 10894Podrobný popis
Jokel 200x200x10 (S355) valcovaný za tepla bez povrchovej úpravy akosti S355 má široké spektrum využitia. Ide o oceľový uzavretý štvorcový profil, ktorý je zaručene zvariteľný a svoje uplatnenie nájde predovšetkým v zámočníckej dielni a ďalších technických odboroch. Je vhodný na ohyby a zváranie, vďaka svojmu tvaru i na montovanie. Dodávaný je vo výrobnej dĺžke 6 m s váhou 331,8 kg, hrúbka 10 mm. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 55,3 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jakle |
|---|---|
| Hmotnosť: | 331.8 kg |
| Akosť: | S355 |
| Hrúbka steny (C): | 10 mm |
| Rozdelenie podľa hrúbky steny: | Hrubostenné jakle |
| Šírka profilu (A): | 200 mm |
| Výrobná dĺžka: | 6 m |
| Výška profilu (B): | 200 mm |
| Dĺžka: | 6000 mm |
| Hrúbka steny: | 10 mm |
| Akosť: | S355 |
| Hmotnosť na meter: | 55,3 kg |
| Hmotnosť produktu: | 331,8 kg |
| Cena za kg: | 1,82 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Joklovina 200x200x10, jokel 200x200x10, jaklovina 200x200x10 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
