IPE 550
Kód: 298Podrobný popis
IPE 550 je oceľový profil - nosník, inak tiež traverza akosti S235, ktorý je vhodný na celkové rekonštrukcie a pri stavbách, kde sa musí dbať na celkové zaťaženie konštrukcie. Ide o odľahčenú verziu oceľových nosníkov, ktoré sú výrazne ľahšie než oceľové nosníky IPN. Zaručene zvariteľné. Využitie aj pri rekonštrukcii starších objektov. Dodávaný vo výrobnej dĺžke 12 m s hrúbkou stojiny 11,1 mm s váhou 1272 kg. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 106 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľové nosníky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1272 kg |
| Akosť: | S235 |
| Výrobná dĺžka: | 12 m |
| Hrúbka stojiny (C): | 11,1 mm |
| Šírka príruby (A): | 210 mm |
| Výška stojiny (B): | 550 mm |
| Dĺžka: | 12000 mm |
| Výška prierezu: | 550 mm |
| Hrúbka stojiny: | 11,1 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 106 kg |
| Hmotnosť produktu: | 1272 kg |
| Cena za kg: | 1,38 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Traverza IPE 550, oceľový profil IPE 550, íčko 550 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
