IPE 500
Kód: 297Podrobný popis
IPE 500 je oceľový profil - nosník, inak tiež traverza akosti S235, ktorý je vhodný na celkové rekonštrukcie a pri stavbách, kde sa musí dbať na celkové zaťaženie konštrukcie. Ide o odľahčenú verziu oceľových nosníkov, ktoré sú výrazne ľahšie než oceľové nosníky IPN. Zaručene zvariteľné. Využitie aj pri rekonštrukcii starších objektov. Dodávaný vo výrobnej dĺžke 12 m s hrúbkou stojiny 10,2 mm s váhou 1088,4 kg. Dĺžka 1 m zodpovedá váhe 90,7 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľové nosníky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1088.4 kg |
| Akosť: | S235 |
| Výrobná dĺžka: | 12 m |
| Hrúbka stojiny (C): | 10,2 mm |
| Šírka príruby (A): | 200 mm |
| Výška stojiny (B): | 500 mm |
| Dĺžka: | 12000 mm |
| Výška prierezu: | 500 mm |
| Hrúbka stojiny: | 10,2 mm |
| Akosť: | S235 |
| Hmotnosť na meter: | 90,7 kg |
| Hmotnosť produktu: | 1088,4 kg |
| Cena za kg: | 1,34 € bez DPH |
| Alternatívne názvy: | Traverza IPE 500, oceľový profil IPE 500, íčko 500 |
| Materiál: | Oceľ |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
